پیگیری درخواست

پیگیری فاکتور

عضویت در خبرنامه

عضویت و سرویس پیامکیمشترک گرامی ضمن تشکر از انتخاب پویاهاست به عنوان سرویس دهنده میزبانی وب خود، به آگاهی می رساند استفاده شما از وب سایت و خدمات پویاهاست به معنای توافق کامل شما با قوانین مندرج در متن زیر خواهد بود.


** متذكر می گردد، پویاهاست با بیش از 12 سال سابقه خود هیچ ارتباطی با شركتهای دیگر همنام مثل (UIR.IR & POOYAHOST.IR) كه در شهرستان كرج با اسم پویاهاست فعالیت می كنند ندارد و هیچگونه تعهدی نسبت به مشتریان شركت مذكور در كرج را ندارد. **

 

توافق نامه:
این توافق نامه کلیه قوانین و مقررات حاکم بر استفاده از خدمات و یا محصولات پویاهاست را تشریح خواهد کرد. تمامی قوانین مطرح شده در این توافق نامه در مورد کلیه خدمات و محصولات پویاهاست اعمال خواهد شد همچنین کلیه کاربران پویاهاست و کلیه افراد پس از تهیه هر یک از سرویسهای پویاهاست ، موظف به رعایت کامل قوانین سرویس های پویاهاست می باشند. ماهیت این قوانین برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که پویاهاست از سرویس آنها استفاده می کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و پویاهاست حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه 
www.PoyaHost.net برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق ایمیل یا فکس به صورت کتبی به پویاهاست اعلام گردد.
این قرارداد در خرداد ماه سال 1388 توسط کارگروه هاستینگ و 
IDC سازمان نظام صنفی رایانه تهیه و به تصویب شورای عالی انتظامی سازمان نظام صنفی رسیده است. یک نسخه از این قرارداد در آرشیو این شورا به ثبت رسیده است.


تعهدات صاحبان دامنه:

1-    دامنه / دامنه های ثبت شده برای شما, ناقض هیچیک از قوانین و مقررات حاکم بر این موافقتنامه و کلیه قوانین حقوقی،معنوی تابعه دولت جمهوری اسلامی ایران نباشد.

2-   متعهد میگردید، هر گونه تغییر در اطلاعات شناسایی خود را برطبق مقررات جاری کشور در زمان انجام تغییرات و در اسرع وقت ارائه نمایید. در غیر این صورت مالک دامنه/دامنه ها مسئول عدم درستی اطلاعات می باشد.

3-    درصورتی‌ که استفاده از نام دامنه/دامنه های شما به شخص ‌ثالث واگذار شود، مسؤولیت ثبت و ضبط سوابق مربوط به نام دامنه/دامنه های شما و تعهدات ناشی از آن کماکان برعهده شما خواهد بود مگر آنکه اطلاعات صاحب دامنه/دامنه های جدید به طور رسمی ارائه گردد.

4-    مرکز ثبت ( پویاهاست - PoyaHost ) هیچ‌نوع تعهدی در مورد نظارت و صحت اطلاعات و محتوای ارائه ‌شده در دامنه/دامنه های مذکور برعهده نخواهد داشت؛ و همچنین در موقعیتی نیست که بتواند تعیین کند آیا وضعیت موجود ناقض حقوق اشخاص ثالث هست یا خیر؛

5-    مرکز ثبت ( پویاهاست - PoyaHost )  هیچگونه مسئولیتی در قبال ثبت و استفاده از نام ‌دامنه/دامنه های شما در قبال تعارض با هر نوع علامت ‌تجارتی یا خدماتی ، ‌مالکیت معنوی، نقض حق‌ برنام ‌تجاری، زوال ‌سهام، دخالت قاهرانه در قرارداد یا دخالت در منافع محتمل ‌بازرگانی، رقابت غیرمنصفانه، افتراء و یا لطمه به حسن ‌شهرت ‌تجاری اعم ‌از اینکه ‌علامت مزبور ثبت شده یا نشده باشد، یا در قبال تعارض با هر نوع حقوق دیگری در زمینه مالکیت معنوی برعهده نخواهد داشت.

6-    شما به عنوان مالک دامنه/دامنه های خود متعهد میگردید به رعایت حقوق اشخاص ثالث، اشخاص حقوقی، علایم تجاری، قوانین و مقررات حقیقی و حقوقی، شرعی و اجتماعی دولت جمهوری اسلامی ایران و نیز مسئولیت های پاسخگویی به ادعاهای احتمالی اشخاص ثالث نسبت به دامنه/دامنه های شما، شکایت یا اقامه دعوی در مورد دامنه/دامنه های شما، محتوا و فعالیت این دامنه/دامنه ها عهده دار می باشد و مرکز ثبت ( پویاهاست - PoyaHost ) در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

7-    شما به عنوان مالک دامنه/دامنه های خود متعهد میگردید به پرهیز از اعمال و جرائم رایانه ای اعم از جرایم علیه صحت و تمامیت داده‌ ها و سیستم‌ های رایانه‌ ای و مخابراتی، جرائم علیه محرمانگی داده‌ ها و سیستم‌ های رایانه‌ ای و مخابراتی، سرقت و کلاهبرداری مرتبط رایانه ای، جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی، هتک حیثیت و نشر اکاذیب و . . . مندرج در فصول اول تا پنجم قانون جرایم رایانه ای و نیز شما به عنوان مالک دامنه/دامنه های خود متعهد میگردید مسئولیت های حقیقی و حقوقی ناشی از تخطی از هریک ار موازین و مقررات یاد شده موصوف را عهده دار بوده و مرکز ثبت ( پویاهاست - PoyaHost ) در این زمینه مسئولیتی بعهده ندارد

 

 

1. تعاریف:

1-1. خریدار کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید و پرداخت هزینه سرویس می نماید. 
2-1. سرویس : هر یک از خدمات ثبتی، نرم افزاری، هاستینگ، طراحی و ... كه توسط شركت قابل ارائه باشد.
3-1. اعضای سایت : كاربرانی كه عضو سایت پویاهاست شده اند و می توانند خرید آنلاین انجام بدهند و با ارسال تیكت از پشتیبانی پویاهاست استفاده كنند و به فایلهای مفید كاربری هاست دسترسی داشته باشند و در كل از تمامی قسمتهای سایت به صورت كامل استفاده كنند و در قرعه كشی های ماهانه پویاهاست شركت كنند.
4-1. تعرفه : فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها ومحدودیتها وقیمتها به نحوی که خریدارکاملا آگاه گردد.
5-1. 
Spam (هرزنامه) : ارسال ایمیل به فردی بدون اینکه گیرنده بخواهد.
6-1. 
Spam Cop : وب سایت شناسائی ومقابله با Spam (Spamcop.net) 
7-1.  
IDC : مرکز خدمات داده ای اینترنت Internet Data Center 
1-8. تحویل خدمات : ارائه شناسه یا کلمه عبور استفاده از سرویسهای خریداری شده مانند 
Hosting Information ویا اعلام انجام سایر خدمات بر اساس فاکتور یا قرارداد بین خریدار و شرکت مانند طراحی سایت
9-1. کاربر وب سایت : کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت خریدار را مشاهده و مرور می کنند.
10-1. منابع 
RAM : میزان استفاده از حافظ اصلی سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدار سرویس دهی می کنند بر حسب مگابایت وقتی که کاربران آن سایت درحال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند.
11-1. منابع 
CPU : میزان استفاده ازپردازنده سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدارسرویس دهی می کنند جهت پردازش درخواست ها واجرای کدهای پویای آن سایت نسبت به کل توان پردازنده سرور به صورت درصد وقتی که کاربران آن سایت در حال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند.
12-1. 
Diskspace : میزان فضایی که برای ذخیره کلیه فایلهای خریدار اعم از وب سایت ، ایمیلها ، پایگاه های داده و همچنین لاگهای آنها توسط یک وب سایت مصرف می گردد.
13-1. 
Bandwidth : میزان رد وبدل اطلاعات بین کاربران وب سایت وسرورجهت نمایش وعملکرد یک وب سایت بر حسب مگابیت بر ثانیه. همچنین میزان ردوبدل اطلاعات بین دوسرور در صورتی که این اطلاعات به منظور سرویس دهی به کاربران آن وب سایت باشد.
14-1. 
Data Transfer : میزان تجمعی رد وبدل اطلاعات بین کاربران وب سایت وسرور یا سرورهای سرویس دهنده به وب سایت خریداربرحسب مگابایت در 30 روز گذشته.

15-1. بالا بودن سرور: دردسترس بودن عمومی سرور در شبکه اینترنت در حداقل 2 نقطه مختلف از دنیا بسته به سرویسهای مختلفی که روی یک سرور قراردارد باید پاسخ تستهای زیر مثبت باشد :
(1). وب سرور: 
ping عمومی سرور یا پاسخ دهی سرور روی پورت 80 ازطریق telnet
(2).ایمیل سرور: 
ping عمومی سرور یا پاسخ دهی سرور روی پورت 25 یا 110ازطریقtelnet
(3). دیتابیس سرور: پاسخدهی سرور روی پورت
ms sql server وmy sql
 
 16-1. Uptime: نسبت میزان زمانی که کلیه سرویسهای سرویس دهنده به وب سایت خریدار درشبکه اینترنت بالا می باشند به کل مدت قرارداد سرویس دهی به درصد، در صورتی که وب سایت یا برخی از سرویسها به دلیل عدم رعایت بندهای این قرارداد به حالت تعلیق درآیند در این زمان محاسبه نمی شود .

 

2. هویت:

1-2. هویت فروشنده : پویاهاست از سال 1381 فعالیت خود را به عنوان سرویس دهنده خدمات میزبانی وب شروع نمود و هم اینك به عنوان یكی از ارائه دهنده های هاستینگ معتبر و با سابقه در ایران می باشد.
2-2. هویت خریدار : خریدار شخصی حقیقی یا حقوقی است و سرویسهای خریداری شده تحت حساب وی مدیریت می شود
3-2. در مورد خریداران با هویت شخص حقوقی، یک نفر نماینده تام الاختیار معرفی می گردد. این نماینده نسبت به سرویس تهیه شده همانند خود شخص حقوقی اختیار تام دارد. وظیفه اعلام کتبی نماینده جدید در آینده بر عهده خریدار بوده و پویا هاست در صورت عدم دریافت اعلام کتبی مسئولیتی نسبت به حقوق وعملکرد مالکیتی ومسئولیتی خریدار نخواهد داشت .
4-2. برای حفظ حقوق قانونی خریداران، کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود شامل نام، نام خانوادگی، تلفن ثابت، تلفن همراه، آدرس ایمیل و ..می باشند و عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود. 
پویا هاست مسئولیتی در قبال کنترل صحت اطلاعات خریداران ونمایندگان آنها ندارد.
5-2. خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها وشماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها می کوشد. 
پویا هاست حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته، این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید. پویا هاست حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح نسبت به تعلیق سرویس اقدام نماید.

6-2. مالکیت سرویس و کلیه مسئولیتها و حقوق مرتبط با آن، بر عهده خریدار ویا نماینده خریدار هریک به تنهائی می باشد.(یاد آور می شوم كه صاحب دامنه كسی است كه این دامنه را ثبت كرده بنابراین در هنگام ثبت دامنه به خصوص برای شركت ها در مورد شخص مالك دامنه دقت نمائید)
7-2. در صورتیکه به درخواست مشتری و در راستای کاهش هزینه ویا بهبود کیفی خدمات نگهداری و تمدید، به جای مشخصات خریدار مشخصات شرکت ارائه کننده خدمات، ثبت شده باشد همچنان مالکیت و کلیه حقوق و مسئولیتها بر عهده خریدار خواهد بود.

 

3. نحوه ارتباط طرفین با هم:
1-3. روش ارتباطی مستند شرکت با خریدار، آدرس ایمیل خریدار که در دیتابیس پویاهاست ثبت شده است، خواهد بود.
2-3. روش ارتباطی مستند خریدار با شرکت، ثبت تیکت در سایت پویاهاست با دریافت شماره پیگیری تیکت خواهد بود.
3-3. استفاده از ایمیل برای تسهیل انجام کار مقدور بوده اما روش قابل استنادی در موارد شبهه انگیزبرای خریدار محسوب نمی گردد.
4-3. 
پویا هاست مسئولیتی نسبت به تبعات وخسارات وارد بر خریداری که اطلاعات تماس تغییر یافته خود را از طرق معتبر به اطلاع پویا هاست نرسانده است ندارد.

 

4. تغییرات:
1-4. تغییرات قوانین : قوانین پویا هاست تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه پویا هاست و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین وماهانه امکان تغییر دارند، پویا هاست حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه قوانین در وب سایت پویا هاست در دسترس عموم خواهد بود.ضمنا پویا هاست مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی درخصوص تغییرات احتمالی نداشته وخریدار می بایست موارد را عندالزوم کنترل نماید.
2-4. تغییرات تعرفه :
1-2-4. در صورت تغییر تعرفه درحین استفاده از سرویس، خریدار در صورت تمایل به ارتقا در سرویس فعلی خود موظف به رعایت قیمتهای جدید خواهد بود .
2-2-4. هزینه های کارشناسی نیروی فنی ویا سایر خدماتی که درهنگام استفاده از یک سرویس اولیه خریداری شده مورد نیاز واقع می گردد تابع تعرفه روز درخواست جدید خریدار می باشد .
3-2-4. ارتقاء سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که توسط بخش فروش محاسبه می گردد و برای كاربر فرستاده می شود.
4-2-4. تغییرات تعرفه از طریق وب سایت منعکس شده وخریدار موظف به تبعیت از آن می باشد مگر اینکه پیش فاکتور مهلت داری در اختیار باشد که قبل از تغییرات تعرفه برای وی صادر گشته باشد .
3-4. تغییرات فنی : 
پویا هاست حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می دهد پویا هاست موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت شرکت، ویا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.
هرگاه به دلیل موارد ضروری، شرکت امکان اطلاع رسانی را از دست بدهد ویا فوریتهای فنی وی را ناچار به این امر نماید مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان ونحوه تغییرات نخواهد داشت ضمناخریدار به شرکت وکالت می دهد تا درزمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیتهای سخت افزاری و نرم افزاری روی سرورهای اختصاصی و سرویسهای میزبانی آن نماید.
4-4. تغییرات مالکیت 
تغییرات مالکیت سرویس از طریق درخواست کتبی خریدار یا نماینده وی ویا ارسال ایمیل درخواست مذکور از طریق آدرس ایمیل موجود در دیتابیس پویاهاست انجام میگردد.
1-4-4. شرکت در راستای حفظ حقوق خریداران خود حق دارد مدارک شناسایی متقاضی تغییر مالکیت را جهت احراز هویت وی و انطباق با مشخصات مالک سرویس دریافت دارد. 
2-4-4. شرکت می تواند تا زمانی که اطلاعات کافی در مورد موارد مشکوک پیدا نکرده است، اقدامی برای تغییر مالکیت یک سرویس صورت ندهد.

 

5. تحویل خدمات:
1-1-5. پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن سرویس خریداری شده، مراتب از طریق ایمیل مندرج در پروفایل ویا برگه سرویس به خریدار اطلاع داده می شود. عدم دسترسی خریدار به آدرس ایمیل مانع تحویل سرویس نمی گردد.
2-1-5. خریدار در صورتیکه در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، ایمیل مذکوررا دریافت ننماید موظف است حداکثر 2روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، بصورت کتبی وبا امضا نامه، مراتب را به بخش فروش شرکت اعلام نماید.
3-1-5. در صورت بروز شرایط ویژه فنی ویا محدودیتهایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، شرکت مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا 2برابر خواهد بود.
4-1-5. خریدار حق درخواست لغو سرویس خریداری شده تحویل نشده را تا قبل از سپری شدن 2 برابر حداکثر زمان تحویل مجاز آن سرویس نخواهد داشت. به عنوان مثال چنانچه زمان تحویل 7 روز باشد در صورت عدم تحویل، خریدار تا 14 روز مجاز به انصراف از خرید و دریافت وجه پرداختی خود نمی باشد.
5-1-5. شرکت مسئولیتی در قبال عدم استفاده خریدار از سرویس خریداری شده وتحویل شده ندارد.
6-1-5. سرویسهای مرتبط با دامنه ای که توسط شرکت ثبت ویا تمدید نشده اند ونزد ثبت کننده دیگری می باشند در هنگام پرداخت فاکتور تحویل شده فرض می گردند.
2-5. حداکثر زمان تحویل
1-2-5. حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای شرکت که با عنایت به شرایط عمومی کشور وبا فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است .

       - سرور اختصاصی 10 روز کاری

       - خرید نرم افزار خارجی 7 روز کاری

       - ثبت دامنه 2روز کاری

       - سرویس میزبانی 2روز کاری

2-2-5. در صورت عدم انجام سفارش در محدوده حداکثر زمان تعریف شده، مشتری موظف به اعلام کتبی با امضا ذیل نامه به بخش فروش شرکت و دریافت رسید ارسال می باشد
3-2-5. پس از ثبت دامنه و ارائه شناسه وکلمه عبورکنترل پانل آن به خریدار، شرکت هیچ مسئولیتی نسبت به آن دامنه نخواهد داشت.
4-2-5. در مورد ثبت دامین های 
ir که می بایست توسط پژوهشگاه دانشهای بنیادی تایید و فعال گردد با توجه به اینکه به طور کلی شرکت کنترلی در زمان تایید دامین نداشته و همچنین به دلیل نقص در مدارک یا مشخصات ممکن است مدت زمان تایید دامین به طول انجامد، زمان رزرو اولیه دامین مبنای تحویل قرار می گیرد.
3-5. تطابق با سفارش : در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به شرکت اعلام نموده و شرکت موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت شرکت صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام خریدار و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد وزمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.

 

6. امنیت ومحرمانگی:
1-6. به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه شرکت تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از خریداران می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. شرکت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.
2-6. شرکت با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.
3-6. شرکت مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها، 
application ها ویا برنامه های مورد استفاده خریدار ندارد.
4-6. شرکت مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین خریدار وسرورهای خود ندارد.
5-6. شرکت مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور سرویسهای خریدار، توسط اشخاص ثالث ندارد.
6-6. شرکت موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. 
7-6. شرکت تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب آنلاین خریداران انجام می دهد از اینرو شرکت نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد مسوولیتی ندارد.

 

7. مرجع قضاوت:
در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف، خریدار موظف است بدوا نسبت به اعلام موضوع به واحد روابط عمومی ویا دفتر مدیریت شرکت اقدام نموده و رسید کتبی دریافت نماید. تا موضوع مورد رسیدگی واقع گردد

 

8. فعالیتهای غیر مجاز خریدار:
تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می شود. پویاهاست تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. پویاهاست حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که پویاهاست از تخطی یک خریدار از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس خریدار به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها پویاهاست بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین پویاهاست در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. پویاهاست هیچگونه وجهی به خریدار متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین خریدار متخلف مسئول جبران خسارت وارده به پویاهاست خواهد بود :

        - استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حق کپی رایت ایران و بین المللی.

        - نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .

        - ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد

       - خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.

       - استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس وسایر سرویسهای دیگرشرکت وسایر خریداران گردد.

       - وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا ویا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری

       - ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spam cop یا سایتهای مشابه و یا بررسی تیم فنی شرکت می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.

       - ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر 1000 ایمیل در روز و 50 ایمیل در 10 دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد).

       - گزارش فنی شرکت و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون شرکت.

       - عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می باشد)

       - انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات شرکت به خریدار و یا سایر خریداران گردد.

       - استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.

       - راه اندازی mail server Open relay .

       - انجام فعالیت IRC

       - عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

       - مختل كردن امنیت سیستم یا شبكه. در صورت بروز چنین مسائلی شرکت حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می دارد. نمونه هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبكه شامل موارد ذیل می شود: دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده ها، سیستم یا شبكه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسكن یا آزمایش آسیب پذیری یك سیستم یا شبكه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر كاربر، میزبان یا شبكه، شامل: تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه های الكترونیكی، تلاش عامدانه برای پر كردن فضای یك سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایتها بدون مجوز از مالکان آنها و ...

 

9. محدوده استفاده از منابعCPU , Disk space Traffic Data transfer , Ram , و ... :
1-9. شرکت در تعرفه ی خود ویا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای شرکت برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است .
لیکن موارد زیرنیز باید در نظر باشند.

       - حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی 10% در بازه زمانی 1 دقیقه

       - حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی 100 مگا بایت

       - حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

       - حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

       - حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی 2 مگابیت در ثانیه

2-9. ملاک تشخیص، نرم افزارهای کنترلی و واحد فنی شرکت خواهد بود. 
3-9. شرکت در صورت تجاوز منابع سرویس کاربر از حدود تعیین شده، حق قطع سرویس بدون اخطار قبلی تا تعیین وضعیت را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع خریدار خواهد رساند. در این صورت، شرکت، پس از ارتقا سرویس توسط خریدار ویا کاهش مصرف، اقدام به ارائه سرویس دهی خواهد نمود. 
4-9.در صورتیکه خریدار در استفاده از برخی منابع که قابل اندازه گیری نیستند از حد استاندارد سرویس تجاوز نماید به تشخیص بخش فنی، شرکت حق قطع سرویس تا تعیین تکلیف جدید را دارد.

 

10. محتوا:
1-10. سرویسهای شرکت می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد (البته محدود به موارد زیر نیست)

- قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز

- استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران

- استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران

- هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران

- اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور

- انتشار اکاذیب علیه دیگران

- کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود

- سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی

فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد

- سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی

- استفاده از سرویس های شرکت برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل

2-10. مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شد? خریدار ویا متصل به دامنه خریداری شده از شرکت تماما بر عهده خریدار است . این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهوا ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.
3-10. در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر شرکت در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود. 
4-10. شرکت برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

 

11. مسئولیت خریدار:
1-11. خریدار موظف است که کلیه قوانین شرکت و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، شرکت حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت از خریدار را دارد وخریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر شرکت می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس ویا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.
11.2 خریداران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر خریداران شرکت احترام بگذارند. شرکت حق تعلیق یا قطع دائم سرویس خریداران که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر خریداران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت
11.3 به غیر از آن دسته از قوانین که مستقیما به نحوه استفاده از سرویس برمی گردد که با پایان سرویس به پایان می رسد. بندهای دیگر قوانین پابرجا بوده وخریدار همواره موظف به رعایت قوانین عمومی وحقوقی شرکت خواهد بود.
11.4 کلیه مسئولیتهای عدم استفاده صحیح از سرویس خریداری شده با خریدار می باشد و شرکت تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام شده در بسته های میزبانی خود می باشد.

 

12. گارانتی وپشتیبانی:
1-12. شرکت معادل 7 روز تقویمی از زمان خرید دارای گارانتی برگشت پول بدون شرط تنها برای سرویس میزبانی وب خود می باشد. واز اینرو پس از این زمان، گارانتی به سرویس میزبانی خریدار تعلق نمی گیرد.
2-12. شرکت تنها مسئولیت سرویس دهی در حوزه خرید را دارد. در خصوص اختلالات و موارد دیگر مانند ارتباط اینترنت خریدار وبرنامه نویسی وب ونرم افزارها ومشکل دامنه ای که نزد دیگران ثبت شده است مسئولیتی متوجه شرکت نمی باشد.
3-12. ملاک وجود اختلال در سرویس، گزارش واحد فنی ویک سایت 
Tracer معتبر که باید توسط شرکت تائید شده باشد، است.
4-12. زمان اختلال در سرویس خریدار در صورت درخواست کتبی وی با اعلام مدت اختلال وتائید واحد فنی در صورتی که میزان تجمعی آن از ابتدای دوره از 0.2% کل دوره بیشتر باشد به مدت سرویس افزوده می گردد .
5-12. ارائه خدمات پشتیبانی در شرکت بر مبنای صفحه پشتیبانی سایت وبه صورت 24 ساعته وهفت روز هفته می باشد. ضمنا به درخواستهایی که از طریق ایمیل، ویا تلفن اعلام گردد نیز رسیدگی می شود. 
خدمات پشتیبانی از طریق تلفن در ساعات وروزهای کاری 9 الی17 شنبه تا چهارشنبه و 9 الی 13 در روزهای پنج شنبه انجام می گردد.
6-12. نحوه ارتباط مستند خریدار برای درخواستهای گارانتی و پشتیبانی باید از طریق صفحه پشتیبانی سایت باشدکه زمان دقیق ارسال درخواست، زمان دقیق رسیدگی وهویت خرید مشخص باشد (ارسال تیكت)
7-12. عدم رضایت از خدمات بخش پشتیبانی و فنی می بایست به سرعت (ظرف 24 ساعت) از زمان وقوع به واحد شکایات و پیشنهادات از طریق سایت اعلام گردد.
8-12. سرویس ها و رویه عمومی شرکت بر اساس استاندارد فنی بین المللی و مصالح شرکت تعریف شده و برای خریدار خاص غیر قابل تفکیک و تغییر است وخریدار موظف است بررسی لازم خود را قبل از خرید سرویس بعمل آورده باشد. 
9-12. شرکت مسئولیتی در قبال عدم تطابق سرویس خریداری شده با نیاز مشتری ندارد.
10-12. شرکت نسبت به نصب و عملیاتی شدن نرم افزارهائی را که مورد تائید بخش فنی نمی باشد مسوولیتی ندارد.
11-12. میزان مسئولیت شرکت در مقابل حوادث ناخواسته و خسارات غیر مستقیم وارد بر خریدار در استفاده از سرویس و یا اطلاعات خریدار محدود به بند خسارات این قانون خواهد بود.

 

13. قوانین خاص دامنه:
1-13. تمدید یك دامنه تاریخ گذشته در صورت امکان تمدید ، ممکن است دارای جریمه تاخیر نسبت به تعرفه عادی باشد که این جریمه مطابق با قوانین 
ICANN و ثبت کننده اصلی اخذ می گردد.
2-13. تاریخ مستند برای مدت ثبت دامنه،
whois های بین المللی می باشد.( در خصوص دامنه های ir . استعلام از ثبت کننده مستند خواهد بود.)
3-13. اگر در سفارش خریدار، دامنه ای باشد که ثبت کننده مرجع آن را ثبت ننماید و یا در حین تکمیل مراحل ثبت، آن دامنه توسط شخص دیگری ثبت گردد و یا انتقال دامنه ای به شرکت باشد که به هر دلیل انجام نگردد، شرکت تنها موظف به بازگرداندن هزینه ثبت و یا انتقال آن دامنه به حساب خریدار می باشد. 
4-13. در صورت درخواست انتقال یک دامنه به پنلی خارج از شرکت از طریق سایت پویاهاست، شرکت حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال را ندارد 
5-13. از آنجا که شرکت ثبت وتمدید دامنه وانتقال برای خریدار را به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی ویا ثبت کننده .
Ir نسبت به ثبت ویا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه شرکت نخواهد کرد. 
6-13. خریدار موظف است قبل از ثبت دامنه نسبت به حقوق مالکیتی دامنه برای خود تحقیق لازم را به عمل آورده وشرکت در صورت ادعای شخص ثالث صاحب حق مورد تائید شرکت و مراجع ذیصلاح ایرانی وبین المللی آن دامنه را مسدود نموده و به رای مراجع ویا قوانین بین المللی عمل می نماید.

 

14. قوانین خاص میزبانی:
1-14. شرکت مسئولیتی در قبال تحویل داده های موجود در فضای میزبانی وب به خریدار نداشته و خریدار موظف به استفاده از FTPخواهد بود.
2-14. مسئولیتی نسبت به بارگذاری اطلاعات (
Upload ) در فضای میزبانی خریدار ویا download اطلاعات وی به صورت رایگان ندارد.
3-14. مسئولیتی نسبت به نصب نرم افزار برای خریدار به صورت رایگان ندارد.
4-14. تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته وشرکت مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

 

15. قوانین خاص اجاره سرور اختصاصی:
1-15. شرکت مسئولیتی در قبال پشتیبانی فنی سرور اختصاصی به خریدار نداشته و خریدار موظف به استفاده از ارتباط ریموت خواهد بود مگر آنکه خلاف آن در تعرفه اعلام شده باشد
2-15. شرکت تنها در صورت بروز مشکلاتی که موجب عدم دسترسی به سرور از راه دور می گردد مسئول پشتیبانی فنی سرور بوده و البته در صورتی که بروز مشکل به خاطر سو عملکرد خریدار باشد هزینه پشتیبانی طبق فاکتورهای 
IDC از خریدار اخذ خواهد شد
3-15. مالک تجهیزات و سخت افزار سرور اختصاصی، شرکت می باشد و پرداخت هزینه اجاره سرور موجب بروز حقی برای خریدار نمی گردد
4-15. در صورت بروز مشکل سخت افزاری که موجب عدم دسترسی به سرور شود خریدار موظف به اعلام مورد به بخش پشتیبانی شرکت بوده و شرکت پس از اطلاع موظف به تعویض سخت افزار معیوب به صورت رایگان می باشد.

 

16. سایر قوانین خاص:
1-16. خریدار موظف است سرویسهایی که نزد شرکت تمدید می نماید را از نظر تمدید شدن کنترل نموده ودر صورت عدم اعمال مراتب تمدید توسط شرکت، حداکثر 7روزتقویمی پس از زمان انقضاء مراتب را کتبا به مقام مسئول ویا واحد شکایات ارسال نماید. 
2-16. توافقات خاص تنها به صورت کتبی وبا مهرو امضاء مجاز شرکت معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است .
3-16. خریدار موظف است تحویل ، تطابق واجرای صحیح سرویس خریداری شده را کنترل نماید.
4-16. شرکت هیچ مسئولیتی برای بدست آوردن دامنه از دست رفته و یا اطلاعات حذف شده از روی سرورهای میزبانی پس از اتمام قرارداد نخواهد داشت .
5-16. مسئولیت اطلاع از زمان انقضا سرویس وکنترل آنها بر عهده خریدار می باشد لیکن شرکت، انقضاء سرویسهای خریدار را از 1 ماه قبل از طریق پست الکترونیک به وی یادآوری می نماید و عدم دسترسی خریدار به پست الکترونیکی خود، مسئولیتی را برای شرکت ایجاد نخواهد کرد. هر چند از طریق 
SMS و تلفنی نیز زمان انقضای سرویس به اطلاع خریدار می رسد.
6-16. وضعیت اعتبار، در 
payment خریدار موجود است و تاریخ انقضا بر اساس همان payment است.

7-16. مدت زمان قطع سرویس ناشی از عدم پرداخت مطالبات شرکت، بررسی جرائم واعمال تشخیص کارشناسی به مدت زمان سرویس دهی افزوده نمی گردد.
8-16. امکان دریافت هرگونه سرویس هدیه پیش بینی شده در برخی از بسته های میزبانی تنها در هنگام خرید بسته وجود دارد و طی مدت قرارداد امکان رجوع به آن وجود نداشته و در صورت عدم استفاده هزینه آن به حساب کاربری خریدار واریز نمی شود.

 

17. نسخه پشتیبان (Backup ):
1-17. به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
2-17. مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد
3-17. شرکت جهت امنیت بیشتر، از کلیه فایلهای خریداران بصورت روزانه نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداکثر تا یک هفته نگهداری خواهد شد. شرکت تعهدی نسبت به صحت و کارکرد این نسخه ها ندارد.
4-17. تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شود 
5-17. شرکت تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود به خریدار ندارد.
6-17. شرکت هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها را ندارد.

 

18. شرایط و قوانین مالی:
1-18. نحوه پرداخت در سایت پویاهاست درج شده است. به طور عمومی خریدار موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.
2-18. خریدار موظف است پرداخت خود را به طور نقدی ویا در وجه حسابهای اعلام شده در سایت بپردازد .در شرایطی که شرکت درراستای مساعدت با خریدار اقدام به پذیرش چک مدت دار در خصوص فاکتور وی نماید، با عدم وصول وجه چک، خریدار موظف است در روز سررسید فورا اقدام به واریز وجه به حسابهای اعلام شده نماید و لاشه چک خود را دریافت نماید در غیر این صورت هزینه تاخیر در وصول اسناد ،پیگیری های حقوقی ، ایاب و ذهاب و سایر موارد نیز بر عهده خریدار خواهد بود ضمنا در اینگونه موارد شرکت حق دارد ضمن تعلیق سرویس، فاکتور خریداری که قسمتی از وجه آن در زمان مورد توافق وصول نشده را باطل نموده وخسارات وارده بر شرکت وهزینه سرویس را از آن کسر نماید.
3-18. به دلیل محدودیت های نگهداری داده های حسابداری، فیش بانکی و یا حواله ای که برای افزایش اعتبار و یا پرداخت یک صورت حساب، تنها تا 6 ماه پس از واریز قابلیت استفاده را خواهد داشت. 
4-18. شرکت، حق تامین و وصول کلیه مطالبات و جرائم ، سود تاخیردر پرداخت و سایر هزینه های خود از محل قطع موقت و یا دائم کلیه سرویسها و اعتبارات خریدار نزد خود را خواهد داشت و در صورتیکه خریدار فورا به اخطار اعلام شده از سوی شرکت توجه ننماید حق هر گونه اعتراض بعدی را از خود سلب می نماید لازم به ذکر است مدت قطعی سرویس ناشی ازعدم پرداخت مطالبات شرکت به مدت سرویس دهی افزوده نخواهد شد و کلیه مسئولیتهای ناشی از این نوع قطع سرویس برعهده خریدار میباشد.
5-18. در صورتیکه شرکت تشخیص دهد هر یک از سرویسها و یا کالای خریداری شده یک خریدار درزمان تحویل، با حجم بیشتر و یا باامکانات بهتر ویا زمان طولانی تر و یا هر مورد هزینه بر بالاتری از مشخصات مندرج در فاکتور مورد استفاده وی قرار گرفته و یا به هر دلیل خریدار به این حجم بیشتر و یا امکانات بهتر و منابع بیشتر ویا زمان طولانی تر دست پیدا کرده است، حق خواهد داشت مبلغ ما به تفاوت تعرفه ای آنرا از خریدار دریافت نماید؛ پرداخت این هزینه برای خریدار اجباری می باشد و شرکت حق استیفا طلب خود را از نحوه دریافت بدهی های خریدار خواهد داشت.
6-18. بازگشت پول : 
1-6-18. کلیه سرویس های پویاهاست به استثنای سرویس های اعلام شده در زیر دارای 7 روز ضمانت برگشت وجه از زمان پرداخت می باشند. سرویس هایی که ضمانت برگشت پول ندارند عبارتند از:

       - کلیه هزینه های مربوط به خدمات دامین (شامل ثبت، انتقال، تمدید دامین)

       - سرویس های سرور اختصاصی و تجهیزات و خدمات جانبی مرتبط با آنها (مانند فایروال، مانیتورینگ، مدیریت سرور و ...)

       - سرویس های میزبانی اختصاصی

2-6-18. ضمانت برگشت وجه تنها در هفته اول سرویس های جدید ارائه می شود. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی شود.
3-6-18. پس از پایان مدت ضمانت برگشت وجه، هیچگونه درخواستی مبنی بر برگشت پول مسموع نخواهد بود 
4-6-18. برگشت پول با درخواست کتبی مالک تنها با حضور وی یا نماینده قانونی او در محل شرکت یا از طریق اعلام یک شماره حساب توسط خریدار ممکن است.
7-18. بدهی ها : 
1-7-18. شرکت با اعلام و اخطار قبلی در خصوص تسویه بدهی های معوق حق قطع سرویسی که خریدار برای آن بدهکار است و یا سایر سرویسها و خریدهای قبلی خریدار را داشته و می تواند در صورت تمایل با تملک برخی از آنها معادل مبلغ آن در فاکتور فروش (نسبت به مدت اعتبار آن به کل زمان سرویس) از میزان بدهی (اصل بدهی، جرائم و یا خسارات وارده بر شرکت) کسر نماید
2-7-18. شرکت برای هر روز تاخیر خریدار در تسویه بدهی ها، خسارات ویا جرائم وامثالهم معادل دودهم درصد (0.2%) خسارت به صورت روزانه منظورمی نماید که بطور یکجا ودر هنگام تسویه بدهی، خریدار موظف به تسویه مجموع آن خواهد بود.
8-18. جرائم 
1-8-18. شرکت حق دریافت هزینه برای تاخیر مشتری در تمدید به موقع سرویسهای دامنه میزبانی و امثالهم را خواهد داشت.
2-8-18. شرکت حق دریافت هزینه فنی جهت رفع مسدودی یک سرویس را خواهد داشت.

 

19. فورس ماژور:
شرکت هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی پویاهاست تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد را می نماید. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد. 
تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور خواهد بود.

 

20. انقضاء و تمدید خدمات:
تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین شرکت مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

 

21. پذیرش قوانین:
با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت شرکت، خریدار قوانین شرکت را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

 

22. رویه حفاظت:
شرکت درقبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و حق استفاده وارائه به اشخاص ثالث ویا استفاده تبلیغاتی را ندارد وتنها در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
اطلاعات مندرج در 
Whois دامنه به دلیل قابل رویت بودن برای عموم از این قاعده مستثنی می باشد.

 

23. خسارت و رفع مسئولیت:
1-23. خدمات پویاهاست به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و ... ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای پویاهاست که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. پویاهاست هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. پویاهاست تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود.
2-23. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط خریدار بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

 

24. سلب اختیار:
عدم اجرای بخشی از شرایط و قوانین شرکت نسبت به خریدار یا دیگران به منزله سلب حق اجرای قوانین از شرکت نمی باشد.

جستجو دامنه

با استفاده از این قسمت می توانید از آزاد بودن دامنه خود اطمینن حاصل کنید

نمادهای اطمینان

logo-samandehi